Varguste ja petmiste aasta

Tiigriaasta oli kõigile küllaltki emotsionaalne ja keeruline aasta oma teravuse poolest. Samas, tagasi vaadates polnud tal häda midagi. Visates pilk sellesse aastasse tekib mul hirm nahavahele. Pea igale teisele kliendile olen ma sunnitud ütlema, et hoia silmad lahti ja hea oleks kui need ka kuklas sul oleks. See kui palju on näha varguseid on lihtsalt õudne. Kurb on ka see, et ma kuulen tagasisidest, et oligi, juhtuski, käidi jälle! Hinnad on läinud nii kõrgele, et see on sundinud inimesi teiste vara kallale minema. Hoidke oma asjadel silma peal!

Teine hirmutav pool mida ma näen on see, et kui eelmine aasta viis lahku pikajalised suhted ja abielud, siis see aasta viib inimesed armukesi pidama. Kodus on stressirohke, keeruline ja väsitav ning lohutust ja lõõgastust otsitakse mujalt. Üsna valus on näha kuidas kellegi maailm taas kokku variseb, aga parem valus tõde kui ilus vale. Usalda aga kontroli nagu ikka.

Samas nagu ma ka alati ütlen, siis petmises on tavaliselt süüdi petetav. Jah kõlab karmilt ja paljud kindlasti ei nõustu minuga, aga praktika on näidanud, et petetavad on ennast lohakile jätnud. Enamus naisi kes selle uudise saavad näevad üsna sarnased välja . Juuksed sorakil, kulmud metsa kasvanud, ripsmetušši ei mäletagi enam ja parfüümidest pole lõhnagi ning riietest… kas ma hakkan nendest hallidest sukkadest ja väljaveninud dressidest rääkima? Millisele mehele selline vaatepilt atraktiivne peaks olema?

Sama kehtib ka meeste kohta. Pilt on sama, kas on ennast lohakile lastud või on kodus suuvärk läinud selliseks, et raske on üldse mehe suhtes mingitki austust enam tunda.
Kui see austus ära kaob, siis sealt tagasi tulla on väga keeruline kui mitte, et võimatu. Ei too seda austust tagasi ükski lillekimp ega komplimendid. Sõnad on need mis paraku jäävad meelde igaveseks.

Seega kallid mehed ja naised. Panen ma teile täna väga südamele, hoolitsege enda eest, ärge otsige vabandusi, et on lapsed või kohustused. Nähke head välja iseenda kui ka oma kaaslase jaoks, ärge pange oma kaaslast solgiämbri rolli, kus võite kõik jama sinna visata oma käitumise ja sõnadega. Sel aastal on nendel tegudel kurvad tagajärjed ning võite ennast avastada tahaplaanile jäetuna, kelle poole ei vaadata enam, ei ihaldata ja kelle lähedus pole enam vajalik. See on väga õudne tunne, seega soeng pähe, silmale natuke värvi ja musimops punaseks ning head sõnad teiste pihta!

Ausust soovides
M