Vanusevahe suhtes

Minu juurde satub palju naisi, kellel on endast 15-25 aastat nooremad kaaslased. Kiputakse muretsema, mis sellest saab, mis siis saab kui keegi teada saab ja kuidas toime tulla kui kaaslane ühel päeval siiski enda vanusega jätkata soovib?

Palju kardetakse, et mis teised arvavad. Selline vanuse vahe on tabu ju!?

Ma ütleksin, et see on täiesti aegunud arusaam! Kui inimene on õnnelik ja tema kõrval on kaaslane, kellega tal on hea, kerge ja see suhe pakub rõõmu, siis mis on sellel pistmist kellegi vanusega või kellegi kolmanda arvamusega?

Teiste suhete arvustamine ei ole vajalik veel vähem vanusevahe. Sellised paarid on teinekord palju rõõmsamad ja õnnelikumad. Teevad koos palju rohkem ning naudivad igat hetke mis koos veedavad. Kas see on see teadmine seal juures, et ühel päeval võib see suhe lõppeda või lihtsalt on pidev liblika tunne? Mis vahet sel on! Peaasi, et inimestel on tore ja hea koos.

Tihtipeale olen kuulnud just noortelt meestelt, et nad ei vaata omavanuseid naisi kuna nendega ei ole millestki rääkida. Bimbo instajutt ei huvita ühtegi täiemõistuse juures olevat meest. Seega kiputaksegi vaatama endast vanemaid ja elukogenumaid, sest nendega on võimalik rääkida ka reaalsetest asjadest. Arusaadav!

Suhe kus naisel on juba lapsed ja kaaslane endast aastaid noorem saab murekohaks lihtsalt see kui mees tahab ühel päeval lapsi aga naine neid enam pakkuda ei saa või ehk isegi ei taha. Võib olla ka vastupidi, naine soovib, aga mees juba sellises eas kus soovib pigem elu nautida.

Selliste suhtete puhul tuleb väga kahe jalaga maapeale jääda. See suhe ongi ilus, tore ja kerge kuniks seal ei ole ootusi, eeldusi ning nauditakse kohalolu.

Kui ühel päeval lähevad teed soovide tõttu või mõnel muul põhjusel eraldi, siis nad lähevad eraldi. Ratsionaalne mõtlemine ja arusaam. Iseenesest peaks see igas suhtes olema. Milleks hoida kümne küünega kinni ja elada elu enda jaoks keeruliseks? Õnnelik tuleb ikka ise olla, kas siis suhtes või suhteta.

Mina julgustan alati neid paare, kus on vanusevahe. Teiste arvamus ja hinnangud ei ole küll see mille pärast oma suhet saladuses hoida või häbeneda oma õnne.

Iga suhe peakski kestma nii kaua kuni on hea ja tore, olenemata vanusevahest või tesite hinnangutest!

Merily