Päeva alustamisest

Mulle meeldib oma päeva alustad rutiiniga. Mingid traditsioonid on kindlad. Ma ärkan, teen kohvi, panen põlema küünla, vaatan uudised üle ja siis kirjutan mõne postituse blogisse ja panen nädala/päevakava paika.

Terve elu olen ma kasutanud listitehnikat. Ehk mul on listid asjadest mis on vaja teha täna, see nädal, see kuu ja see aasta. Need listid aitavad mul hoida fookust.

Eriti olen ma soovitanud selliseid liste ja rutiinseid tegevusi neile, kes soovivad saada kohapealt liikuma või näiteks purunenud suhtest üle. Kui sa planeerid oma päeva ja nädala täielikult ära, siis ei jää aega, et kodus diivanil passida, süüa jäätist ja mõelda kuidas kõik on kehvasti. Mida rohkem teed, seda rohkem jõuad ja mida rohkem jõuad ära teha enda jaoks kasulikke asju, seda rõõmsam on meel õhtul magama minnes. Pai iseendale ja kiidusõnad!

Eriti oluline ongi just see, et need tegevused oleksid iseendale kasulikud. Ehk ma lisan oma päeva alati kas trenni, lugemise, klaveri mängimise või mõne muu tegevuse, mis annab mulle midagi juurde. Seega käib nende tegevustega kaasas heatunne. Need pakuvad mulle midagi ja need õpetavad või täidavad mingil muul kujul minu pagasit.

Millised on teie tegevused millega oma pagasit täidate?