Me teeme seda jälle!

„Müstiline naistekas“ Kirsti Timmeri & Merily Timmeriga 10. aprill 19:30 Vaticanis.

Ühel laval saavad kokku selgeltnägijad Kirsti Timmer ja Merily Timmer avameelses ja müstilises kuulamisõhtus, mille vältel saavad lahti harutatud nii mitmedki teemad alustades suhetest kuni karmaliste väljaütlemisteni ja tegudeni välja. Miks meile meeldib rohkem elada teiste elu kui enda elu? Kahe naise arvamused, eri põlvkondade vaatenurgad, maailmas toimuvate muutuste lahkamisel. Publikul on võimalus kaasa rääkida ja kõige põletavamatele küsimustele vastused saada. 

Kahetunnise vestlusõhtu jooksul saavad lahti harutatud suhted, raha, seks, petmised, lahkuminekud, armastus ja palju muudki. 

Kõikidele külalistele tervitusjook uksel ja vestlusõhtul osalejate vahel loositakse välja ennustusseanss Kirsti Timmeri ja Merily Timmeriga.

Peale piletiostu palume broneerida laud info@vatican.ee / Koosviibimise kõrvale on võimalus nautida ka õhtusööki. Õhtusöögimenüü saadetakse meilile.

Pärnu mnt 3 – vanade ajalooliste kivimüüride vahel, müstiline kohtumispaik Vatican

Soeta pilet siit:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/varia/vestlus/mustiline-naistekas-kirsti-timmer–merily-timmer-avameelne-vestlusohtu-424464/