Kuidas hoida oma magamistuba energeetiliselt puhas

Tihti inimesed küsivad kuidas oma magamistuba hoida puhtana ja päeval kogetu jätta magamistoa uksetaha, et sündmused und ei segaks.

Oma magamistoa puhastamiseks on mitmeid lihtsaid viise. Kui päev on olnud emotsioonide rohke või raske, siis soovitan alati panna voodi alla/peatsisse või kõrvale veega täidetud klaas. Vesi kogub väga ilusti emotsioone.

Hea lihtne on ka panna väikestesse riidekotikestesse meresoola ja kotid paigutada toa igasse nurka. Need võib sinna jätta näiteks 24ks tunniks.

Alati on mõnus ka kadaka, palo santo või salveiga puhastada, kuid suure tossutamise asemel eelistan mina kodupuhastus küünlaid. Minul on need näiteks köögis, kontoris, magamistoas ja elutoas. Ruumid mida kasutan kodus kõige rohkem. Soetada saad siit: https://pood.kirstitimmer.ee

Küünalde põletamine on üldse hea, tuli puhastab alati. Kuus korra võiks ka magamistoa põranda pesta meresoola veega.

Magamistuba on kõige olulisem koht kodus, see on koht kus peame saama puhata. Soovitan hoida magamistuba teistest ruumidest jahedamana, öösel täielikult pimeda ja vaiksena ning päevasel ajal võimalikult valgusküllana. Ideaalis oleks hea kui magamistoas ei oleks telekat ega ka telefone, kuid loomulikult kõike alati ei saa.
Kellele meeldivad kristallid, siis soovitan hoida ukse juures musta töötlemata turmaliini, et hoida kurisilm ja soov oma magamistoas eemal.

Head puhastamist
Merily