Kui Su uni on häiritud

Ma saan väga palju küsimusi seoses uneparalüüsi, -halvatuse, kehvade unenägude ja üleüldiselt häiritud une kohta. Räägin natuke kuidas oma magamistuba hoida puhtana ja kaitstuna, et seal oleks hea ja rahulik uni.

 

Magamistuba on üks keerulisemaid ruume üldse elamises. Seal veedame me väga palju aega ja väga erinevate emotsioonidega. See tähendab seda, et see ruum peab olema puhas, koristatud, kaitstud ja rahulik. Nii saame ennast igapäevaselt ilusti välja puhata, et järgmist päeva edukalt alustada.

 

Mida selleks siis teha?
Alusta koristamisest – magamistuba peab olema puhas ja korras. Seal ei tohi vedeleda suvalisi asju laiali. Nagu ikka, selline nagu on sinu kodu – on ka sinu sisemus!
Mida vähem on asju magamistoas, seda kergem on sealne energia.

Pese kord nädalas põrand ja pinnad meresoola veega ning puhasta ruum kas salvei, palo santo või Kirsti kodupuhastus küünlaga.

Kui Sulle meeldivad kristallid, siis magamistuppa sobivad ideaalselt roosa kvarts, et hoida ruum rahulikuna ning harmoonilisena, mäekristall, et ruum oleks ka tervendava mõju all ning must turmaliin, et sinu uni oleks kaitstud kõige negatiivse, halbade soovide, rünnakute ja vaimolendite eest.
Kui Sul on minu isiklikukaitse nukk, siis lase ka temal endaga samas ruumis puhata.

 

Kui Sa kannatad uneparalüüsi või halvatuse all, siis pane voodi nurkadesse must turmaliin. Igasse nurka madratsi või voodi alla. Lisaks on soovitav kanda kaelas töötlemata turmaliini või šungiiti. Need elemendid leiad minu epoest.

 

Kui oled tulnud koju kehva emotsiooniga, siis enne magama minekut käi dušši all meresoolaga ja pane voodi alla peatsisse klaas vett, hommikul kalla see kraanikausist alla. Nii saad negatiivsetest emotsioonidest pea puhtaks.

 

Lihtne ning tasuta abiks on alati ka pihlaka oksad kodus. Need võiks olla marjadega. Lase neil kenasti ära kuivada ja hoiab kodu kõige kurja ja halva eest.

 

Polegi nii keeruline oma kodu eest hoolitseda energeetiliselt, aga nõuab lihtsalt järjepidevust, et tunneksid ennast stabiilselt hästi ja oleks energia üleval.

 

Ikka selgeid mõtteid soovides

Merily