10 vihjet, et sa ei ela oma kodus “üksi”

Ma olen ka eelnevalt kirjutanud sel teemal, et kuidas aru saada, et sa ei ela oma kodus üksi. Panin 10 sellist levinumat ja tõsisemat punkti kirja. Kindlasti ei tasu ülereageerida, aga kui siit loendist leiad mitu punkti mis käivad sinu kodu kohta, siis tegelikult on olukord pigem tõsine.
Mis need tõsisemad punktid siis on:

1.Koputused
2.Sammud
3.Hääled (arusaadav/arusaamatu sosin/vestlus/karjed)
4.Nähtav liikumine
5.Lõhnad (tavaliselt akohol, sigaretid või roiskunud hais)
6.Asjad liikumine (asukoha vahetus)
7.Asjade kadumine (jäädavalt kadumine, tagasi tekkimine)
8.Uste paukumine
9.Kodutehnika selgitamatu käitumine (telekanalite vahetused, kindlad telekanalid, kodutehnika tööle hakkamine suvalistel ajahetkedel)
10.Füüsilised rünnakud (asjadega loopimine, sinikate tekitamine, kägistamine, löögid, füüsilisel inimese õhku tõstmine/viskamine, liigutamine)

Ma olen oma töös näinud nii mõndagi ja saanud ka omal nahal kogeda igat väljatoodud punkti. Siin kohal on oluline, et oma murega ei jääks üksi ootama, et see lihtsalt lõpeks. Küll aga panen väga südamele, et abistaja peab olema kogenud kodupuhastaja. Iga suvaline Maali metsast päris kindlasti ei ole see keda kutsuda koju vitsaga vehkima. Oskamatus võib asja ajada kordi hullemaks või isegi väljakannatamatuks. Seega palun süvenege enne kui kedagi oma koju lasete.

Vaid elavatega elu soovides

M